Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2015 14:20
Jak i kiedy oglądać konferencję Sony na Paris Games Week?
952V

Jak i kiedy oglądać konferencję Sony na Paris Games Week?

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się wyjątkową impreza w słonecznej i pięknej Francji. Sony zorganizuje na wydarzeniu specjalną konferencję, której nie możecie przegapić! Poznajcie najważniejsze informacje dotyczące eventu. 

We wtorek 27 października o godzinie 17:45 odbędzie się konferencja Sony na Paris Games Week. Wydarzenie zapowiada się wyjątkowo dobrze, ponieważ Japończycy opuścili w tym roku imprezę w Niemczech (gamescom – pierwszy raz w historii), by pojawić się właśnie we Francji.

Przedstawiciele Sony od dawna zapowiadają, że impreza jest niezwykle istotna dla całej korporacji i wszyscy fani PlayStation powinni oglądać ten show. Konferencja będzie transmitowana na specjalnej podstronie PGW, na Twitchu oraz w aplikacji na PlayStation 4.

Oczywiście nasza ekipa przygotuje dla Was dokładną relację nie tylko z konferencji, ale całej imprezy, więc zapraszamy wszystkich do częstego wpadania w nasze skromne progi w następnym tygodniu. Obiecuję, że będzie się działo!

A czego możemy spodziewać się po Sony? Ofensywy na przyszły rok. Na pewno pojawią się przedstawiciele Quantic Dream, którzy zaprezentują swoje nadchodzące dzieło.

Na jakie gry czekacie na PGW? 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/10/22/how-to-watch-the-paris-games-week-playstation-press-conference/

Tagi: konferencja prasowa paris games week playstation 4 sony