Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2015 15:00
Microsoft ponownie ulepsza Xboksa One - wkrótce sprawdzimy „Gry i aplikacje beta” i „Kalendarz Społeczności”
1312V

Microsoft ponownie ulepsza Xboksa One - wkrótce sprawdzimy „Gry i aplikacje beta” i „Kalendarz Społeczności”

Amerykanie nie próżnują i jeszcze przed oficjalnym opublikowaniem nowego dashboarda chcą wycisnąć z systemu 129%. Firma stale publikuje informacje oraz materiały z ulepszonego Xboksa One i dzisiaj poznaliśmy nowe funkcje, z których wkrótce skorzystają wszyscy zainteresowani. 

Microsoft wciąż ulepsza i rozwija Xboksa One. Do programu Xbox One Preview właśnie trafiły dwie nowe funkcje – „Gry i aplikacje beta” oraz „Kalendarz Społeczności”. W obu przypadkach zainteresowani będą mogli całkowicie za darmo czerpać przyjemność z innowacji.

  • „Gry i aplikacje beta” – dzięki tej funkcji zainteresowani bez problemu zobaczą i pobiorą produkcje, które są dostępne dla wszystkich użytkowników Xbox One Preview. Firma obiecuje, że biblioteka projektów będzie systematycznie powiększana i zainteresowani sprawdzą nadciągające nowości.
  • „Kalendarz Społeczności” – Amerykanie chcą mieć pewność, że nie przegapimy nadciągających wydarzeń i dzięki temu w jednym miejscu otrzymamy zbiór wszystkich ciekawych eventów. Specjalny live-streamy przygotowany przez twórców, informacje o grach z Games with Gold lub free-2-play, czy też rozgrywka z celebrytami pojawią się w nowym kalendarzu.

Aktualnie nowości są dostępne wyłącznie w Xbox One Preview, ale nowy dashboard zostanie udostępniony już w listopadzie dla wszystkich posiadaczy konsoli, więc możemy mieć pewność, że w przyszłym miesiącu zainteresowani sprawdzą przynajmniej kalendarz.

Co powiecie na takie innowacje? W galerii znajdziecie screeny przedstawiające nowości. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/10/15/new-xbox-one-experience-gets-beta-games-and-apps-and-community-calendar-pictures-and-info-inside/

Tagi: Microsoft new xbox one experience Xbox One