SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2015 19:54
Chcesz zostać profesjonalnym Wiedźminem?
1295V

Chcesz zostać profesjonalnym Wiedźminem?

Bandai Namco właśnie opublikowało nowy materiał z Wiedźmin 3: Dziki Gon, który przygotuje Was do przyjemności z nadciągającego rozszerzenia. Film powinni zobaczyć wszyscy adepci wiedźmińskiej sztuki walki. 

Już za kilka godzin debiutuje pierwsze, duże rozszerzenie do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórcy z tej okazji postanowili opublikować materiał, który pozwoli Wam w lepszy sposób przygotować się na atrakcje.

Wykorzystywanie mocy, siekanie przeciwników, dobór ekwipunku... Gra nie jest łatwa, ale odpowiednie manewrowanie umiejętnościami i znajomość bohatera pozwoli Wam walczyć z wielkimi hordami przeciwników.

Na filmie zobaczycie świetne zestawy, które po skompletowaniu umożliwią śmiałkom sieknie przeciwników. Autorzy opowiadają również o alchemii, która jest niezbędna do pojedynków z mocniejszymi oponentami.  

Pewnie zaprawieni w bojach miłośnicy Wiedźmina nie potrzebują poniższych rad, ale na pewno warto zapoznać się z materiałem i jednocześnie przypomnieć sobie kilka podstawowych ruchów... Już jutro rozpoczniemy kolejną, niezapomnianą opowieść!

Czekacie? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: cd projekt red gameplay wiedźmin 3: dziki gon

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 13.10.2015
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme