Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.10.2015 16:14
Uncharted 4 otrzyma fabularne DLC inspirowane The Last of Us: Left Behind
1294V

Uncharted 4 otrzyma fabularne DLC inspirowane The Last of Us: Left Behind

Tak zwany Kres Złodzieja, będzie prawdopodobnie ostatnią przygodą jaką przeżyjemy wspólnie z Nathanem, lecz nie aby przedłużyć nam zabawę i przyjemność z kontaktu z grą, Naughty Dog po raz drugi w karierze przygotuje specjalny dodatek. 

Zgodnie z tym co powiedział Josh Scherr, Psiakom spodobało się tworzenie "dużym gier na małą skalę", dlatego też chcą powtórzy sobie tę zabawę. Fabularne DLC, jakie otrzymamy jakiś czas po premierze "czwórki" będzie inspirowane dodatkiem do The Last of Us.

W jaki sposób? Autorzy chcą po prostu puścić wodze fantazji, spróbować czegoś nietypowego i zrobić z tego nowe dzieło. Można by rzec, że owa inspiracja ograniczy się jedynie do pewnego zarysu formuły rozgrywki. Swoją rozmowę z Oficjalnym Magazynem PlayStation UK, Josh zwieńczył nieco humorystycznie.

Teraz, gdy wiemy już jako robić coś o takiej skali, mamy nadzieję, że uda nam się uniknąć popełnienia tych samych błędów, co w Left Behind i będziemy w stanie zrobić nowe!

Źródło: http://powerupgaming.co.uk/2015/10/10/naughty-dog-comments-on-uncharted-4s-single-player-dlc-will-take-a-lot-from-left-behind/

Tagi: dodatek fabularny Naughty Dog Sony the last of us uncharted 4: kres złodzieja