Blizzard zachęca do Paladyna i Diablo 4 Lord of Hatred. Zwiastun pokazuje moce nowej klasy
Blizzard chce mieć pewność, że gracze już dzisiaj kupią dodatek do Diablo 4. Paladyn jest gotowy do gry, a Diablo 4 Lord of Hatred czeka na zainteresowanych.
Blizzard w trakcie The Game Awards nie tylko oficjalnie zapowiedział dodatek Diablo 4 Lord of Hatred, ale jednocześnie potwierdził bardzo konkretną atrakcję dla fanów serii. Wystarczy złożyć zamówienie przedpremierowe na rozszerzenie, by już dzisiaj móc wskoczyć do gry jako Paladyn - nowa, wyczekiwana klasa jest dostępna od ręki i ma być przedsmakiem tego, co czeka graczy w pełnym dodatku.
Blizzard opublikował również nowy zwiastun Paladyna, który jasno pokazuje, jaką rolę ta postać odegra w walce o przyszłość Sanktuarium. To klasyczny wojownik, który łączy potężne ataki wręcz z boskimi zdolnościami Światłości. Paladyn potrafi zsyłać niebiańską sprawiedliwość na demony, wzmacniać się przysięgami i kontrolować pole bitwy dzięki solidnej defensywie. Według twórców to klasa stworzona do bezpośredniego starcia z siłami Mefista... i dokładnie tak prezentuje się na materiałach.
Fabularnie Paladyni wywodzą się z frakcji Strażników Światłości, zakonu założonego przez dawnego paladyna Zakarum. To wojownicy w ciężkich pancerzach, którzy czerpią moc z uniwersalnej siły Światłości - nie poprzez kult bóstw, lecz poprzez wiarę w siebie, swoje przysięgi i jasno określone wartości. Odwaga, sprawiedliwość, nadzieja, akceptacja losu i mądrość stanowią fundament ich doktryny, a każda z tych cnót ma odzwierciedlenie w stylu rozgrywki i umiejętnościach postaci.
Blizzard wyraźnie daje do zrozumienia, że Paladyn to nie tylko nostalgiczny ukłon w stronę starszych odsłon Diablo, ale pełnoprawna, nowoczesna klasa zaprojektowana z myślą o Diablo 4. Nowy zwiastun ma jedno zadanie: przekonać niezdecydowanych, że Lord of Hatred warto kupić już teraz.
Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo IV.