Popularna seria Sony zmierza na nową platformę. Pierwsi gracze już grają
Sony coraz odważniej rozszerza ekspansję swoich gier. Kolejna popularna marka kojarzona z PlayStation trafi na nową platformę.
Sony Interactive Entertainment zaskoczyło fanów MLB The Show. Popularna seria sportowa tworzona przez ekipę z San Diego powalczy o uwagę kolejnych odbiorców, ponieważ najnowsza odsłona nie trafi na konsole.
Sony San Diego zapowiedziało kolejną odsłonę bejsbolowej gry. MLB The Show Mobile to nowa odsłona przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem Android i App Store. Deweloper zapewnia, że jest to samodzielny tytuł, który ma dostarczyć najbardziej autentyczne doświadczenie nowym użytkownikom, którzy chcą mieć wirtualny baseball na wyciągnięcie ręki
Zainteresowani gracze mogą już się wstępnie rejestrować. Jednak co ciekawe, gra jest już dostępna na pierwszym rynku. Obecnie dostęp został przyznany mieszkańcom Filipin.
Warto zauważyć, że to nie jedyna seria PlayStation, która trafia na smartfony. W ostatnim czasie zapowiedziano Ratchet & Clank: Ranger Rumble, która nie tylko poszerza bazę użytkowników, ale i umieszcza markę w gatunku arenowych strzelanek.