SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.10.2015 10:53
Zbiórka na Divinity: Original Sin 2 zakończona. Twórcy mają ponad 2 miliony dolarów
352V

Zbiórka na Divinity: Original Sin 2 zakończona. Twórcy mają ponad 2 miliony dolarów

Na naszych oczach miał miejsce kolejny wielki sukces crowdfundingowy. Tym razem ekipa Larian Studios uskładała pieniądze na przygotowanie sequela do świetnie przyjętego Divinity: Original Sin.

Projekt na Kickstarterze zamknął się w pięknej liczbie 2.032.434 dolarów, do czego doliczyć należy jeszcze dodatkowe 43.000 otrzymane za pośrednictwem PayPala. Osobom, które dorzuciły swoje "parę groszy" do produkcji gry udało się również odblokować prób trybu mistrza gry.

Game Master Mode pozwoli graczom na budowanie swoich własnych lochów, które następnie będą oni mogli udostępnić swoim przyjaciołom. Stworzone przez siebie pieczary i warownie będzie można także edytować w locie utrudniając jednocześnie życie przemierzającym je bohaterom.

Ponadto w grze pojawi się postać stworzona przez społeczność serwisu GOG.com. Firma dorzuciła swoje 10.000 dolarów, aby otrzymać taką możliwość i oddała nagrodę w ręce forumowiczów. Po więcej szczegółów trzeba jednak zajrzeć na oficjalne forum gry w serwisie GOG.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/10/01/divinity-original-sin-2-kickstarter-ends-with-over-2-million-made-game-master-mode-stretch-goal-reached/

Tagi: crowdfunding Divinity: Original Sin 2 kickstarter Larian Studios