Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2015 16:02
Ghost Games na nowym zwiastunie prezentuje piękne samochody i personalizację z Need for Speed
1131V

Ghost Games na nowym zwiastunie prezentuje piękne samochody i personalizację z Need for Speed

Twórcy Need for Speed nie tracą czasu i właśnie wrzucili do Sieci pachnący farbą materiał. Zwiastun tym razem skupia się na pięknych samochodach, które możemy dowolnie ulepszać. Mechanicy mogą szykować klucze!  

Ghost Games przygotowało ciekawy materiał, na którym możemy zerknąć na samochody z Need for Speed. Twórcy już wcześniej ukazywali niektóre wozy, ale dzisiejsza prezentacja powinna zadowolić wszystkich maniaków bryczek.

Jednym z najważniejszych elementów produkcji będzie personalizacja metalowych demonów i na przygotowanym trailerze nie brakuje ulepszania pojazdów. Przed zabawą zadbamy o nowy spoiler, wymienimy koła, pomalujemy karoserię i następnie wyruszymy na długie, a zarazem ekscytujące wyścigi.

Cała rywalizacja w Need for Speed odbędzie się w nocy. Autorzy postanowili zaoferować śmiałkom dynamiczne pojedynki na pełnych ulicach, więc możemy się przygotować na częste starcia z policjantami.

Interesującym aspektem gry jest ciągłe zdobywanie reputacji – niezależnie od podejmowanych decyzji otrzymujemy punkty, które pozwalają w lepszy sposób opanować jazdę. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: