Tęskniliście za Ghostface'em? Krzyk 7 otrzymał pierwszy zwiastun

Filmy/seriale
463V
Krzyk 7 Ghostface
Grzegorz Cyga | Dzisiaj, 15:45

W końcu po miesiącach spekulacji i doniesień, Krzyk 7 został zaprezentowany światu. 

Krzyk 7 to film, który niewątpliwie powstaje w bólach, lecz już wkrótce cierpienie mają odczuwać jedynie ofiary Ghostface'a. Kultowy seryjny morderca wraz z szeregiem ikonicznych postaci powróci 27 lutego 2026 roku. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Potwierdziły się niedawne plotki sugerujące, że z racji tego, że do premiery zostało kilka miesięcy, a za moment odbędzie się święto duchów i miłośników horroru, Krzyk 7 doczekał się oficjalnej prezentacji. Do sieci trafił pierwszy zwiastun, który potwierdza, że film skupi się na postaciach granych przez Neve Campbell i Courtney Cox.

Gdy w spokojnym miasteczku, w którym Sidney Prescott (Neve Campbell) ułożyła sobie nowe życie, pojawia się nowy zabójca Ghostface, spełniają się jej najczarniejsze obawy, a jej córka (Isabel May) staje się kolejnym celem. Zdeterminowana, by chronić swoją rodzinę, Sidney musi zmierzyć się z horrorami swojej przeszłości, aby raz na zawsze położyć kres rozlewowi krwi. 

Oprócz tego zaprezentowano pierwszy, oficjalny plakat.

Źródło: X.com / Twitter

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper