Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2015 17:00
Microsoft potwierdza: niektóre funkcje Xboksa One będą działać o 50% szybciej
1514V

Microsoft potwierdza: niektóre funkcje Xboksa One będą działać o 50% szybciej

W weekend pojawiła się plotka o wyjątkowym przyspieszeniu Xboksa One. Mało kto wierzył w te domniemania, ale jak się okazuje Microsoft szykuje prawdziwą bombę dla swoich klientów. Tę informację potwierdził Mike Ybarra. 

Końcówka roku będzie bardzo gorący dla wszystkich posiadaczy Xboksów One. Nie tylko ze względu na fenomenalne produkcje, ale również dzięki wielkiej aktualizacji. Pracownicy amerykańskiej korporacji przygotowują wielką integrację urządzeń z Windows 10 i w listopadzie na wszystkich konsolach pojawi się nowy system.

Mike Ybarra – szef inżynierów zajmujący się Xboksem – powiedział w ostatnim odcinku „Major Nelson Radio”, że nadchodząca aktualizacja znacząco przyspieszy działanie urządzenia.

Nie możemy liczyć na pełne przyspieszenie, ale Ybarra powiedział, że niektóre elementy związane z grami będą ładować się o 50% szybciej! Nie otrzymaliśmy dokładnych informacji jakie funkcje dostaną kopa, ale możemy spodziewać się „nowego poziomu szybkości oraz reakcji”.

Niektórzy śmiałkowie już mogą sprawdzać „New Xbox One Experience” i potwierdzają słowa przedstawiciela Microsoftu. Sprzęt działa szybciej, lepiej, ale na szczegóły musimy zaczekać.

Mike odniósł się również do sprawy integracji PC-tów z Xboksami One i wspomniał, że komputery osobiste z Windows 10 charakteryzują się niesamowitą dynamiką i właśnie taka szybkość ma pojawić się na konsoli Amerykanów.  

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/new-xbox-one-update-will-make-some-functionality-5/1100-6430524/

Tagi: