Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2015 16:00
Supermassive Games pracuje nad Until Dawn 2? Twórcy zbierają opinie graczy
1426V

Supermassive Games pracuje nad Until Dawn 2? Twórcy zbierają opinie graczy

Until Dawn jest w moim odczuciu jedną z największych tegorocznych niespodzianek. Supermassive Games stworzyło ciekawą koncepcję, wykorzystało znane schematy i dzięki temu gra osiągnęła spory sukces. Bardzo możliwe, że deweloperzy rozpoczęli już prace nad kontynuacją opowieści. 

Supermassive Games latami pracowało nad Until Dawn. Gra początkowo miała zadebiutować na PlayStation 3 i wykorzystywać moc PlayStation Move, ale w ostatecznym rozrachunku autorzy zdecydowali się przenieść projekt na PlayStation 4.

Studio już 1 września wrzuciło na Twitter następującą wiadomość: „Podaj dalej, jeśli chcesz zobaczyć sequel Until Dawn! #PS4 #UntilDawn2”. Na tę odezwę odpowiedziało ponad 6 tysięcy graczy, a twórcy nadal czekają na kolejnych zainteresowanych.

Sprawa ucichła aż do piątku. Twórcy opublikowali kolejną informację – Sam jest bohaterem, którego fani pierwowzoru najchętniej zobaczyliby w Until Dawn 2.”

Jest to w moim odczuciu naprawdę interesująca sytuacja. Twórcy mają odpowiednie narzędzia, przygotowali świetny system (Efekt Motyla), a w Until Dawn zagrałem z przyjemnością, więc mam nadzieję, że wkrótce będziemy świadkami stosownego ogłoszenia.

A Wy co powiecie na Until Dawn 2?

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/sounds-like-until-dawn-2-could-happen-based-on-fan-feedback/

Tagi: plotka sony Supermassive Games Until Dawn until dawn 2