Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 08.09.2015 15:08
Zobaczcie jak Quiet gra w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1917V

Zobaczcie jak Quiet gra w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Premiera jednego zn najgłośniejszych tytułów roku za nami. Jedną z ważnych, nowych postaci wprowadzonych do uniwersum w The Phantom Pain jest milcząca snajperska Quiet. 

Wcieliła się w nią młoda i piękna aktorka Stefanie Joosten. Sama gra zdobywa bardzo wysokie oceny. Nasz recenzent również nie omieszkał wystawić niemal perfekcyjnej noty. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain sprawnie zamyka większość wątków, które przez lata nagromadziły się w uniwersum serii. Skoro ostatnia produkcja Kojimy zbiera niezwykle pozytywne recenzje, to nic dziwnego, że stała się łakomym kąskiem dla wielu YouTuberów. Niewielu z nich stara się jednak zrobić coś ponad zwykłe ogrywanie nowych przygód Snake'a.

Prowadząca kanał GirlGamerGaB przygotowała wyjątkową serię i zaprosiła aktorkę grającą Quiet na sesję z The Phantom Pain. Pierwszy odcinek obejmujący jedynie prolog gry możecie obejrzeć poniżej, a jeśli macie ochotę na więcej, to polecamy zasubskrybowanie kanału.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/09/08/lets-play-video-features-metal-gear-solid-vs-stefanie-joosten-voice-actress-and-performer-for-quiet/

Tagi: ciekawe Kojima konami metal gear solid v: the phantom pain stefanie joosten