Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2015 09:04
Nowe atrakcje w aktualizacji systemowej 3.0 do PS4 na screenach i wideo
1818V

Nowe atrakcje w aktualizacji systemowej 3.0 do PS4 na screenach i wideo

Sony szykuje dla nas ważną aktualizację PlayStation 4, opatrzoną nazwą roboczą "Kenshin". Niektórzy użytkownicy, którzy zostali zaproszeni do bety już testują nowe oprogramowanie systemowe.

Zdaje się, że  nie wszyscy z beta testerów zachowują się zgodnie z regulaminem wyznaczonym przez Sony i publikują materiały prezentujące nowe rozwiązania w firmwarze Kenshin.

W galerii poniżej możecie sprawdzić screenshoty przedstawiające m.in. menu Społeczności (Communities). W aktualizacji systemowej 3.0 otrzymamy możliwość tworzenia własnych społeczności, gromadzących osoby o podobnych zainteresowaniach. Każda społeczność dysponuje swoją tablicą ogłoszeniową. Nowości możecie też sprawdzić na poniższym filmiku.

Po pełną listę nowości wprowadzanych przez firmware 3.0 odsyłam was do poprzedniego newsa. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy dorwiemy się do tych atrakcji - Sony nie podało jeszcze daty premiery aktualizacji Kenshin.


Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/09/06/ps4-update-3-00-leaked-screenshots-and-video-show-new-features-in-action-community-customization/

Tagi: aktualizacja beta firmware playstation 4 ps4