Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2015 09:26
Indivisible: pierwszy gameplay z nowej gry twórców Skullgirls
454V

Indivisible: pierwszy gameplay z nowej gry twórców Skullgirls

Ekipa autorów Skullgirls zmienia gatunek z mordoklepek na RPG i tworzy aktualnie w pocie czoła Indivisible, które ma nawiązywać do genialnego Valkyrie Profile: Lenneth.

Lab Zero Games ujawniło jakiś czas temu swój najnowszy projekt, który jest RPG-iem akcji. Jak twierdzą deweloperzy Indivisible idzie w ślady Valkyrie Profile: Lenneth, zatem możemy liczyć na walki w ujęciu 2D, w którym każda z postaci w drużynie przypisana jest pod jeden przycisk na padzie. Co ciekawe - twórcy wymieniają również jako inspirację Super Metroid, więc możemy liczyć na jakieś motywy shooterowe.

Główną bohaterką Indivisible jest Ajna, dziewczyna, która wyrusza po przygodę i w celu poznania prawdy o posiadanej przez nią tajemnych mocach. W wyprawie pomagać będzie drużyna postaci.

Dziś otrzymaliśmy coś w rodzaju prototypu rozgrywki. Widać tu inspiracje gatunkiem bijatyk, ale również wspomnianymi RPG-ami w stylu Valkyrie Profile. Graficznie tytuł nie odbiega od poziomu Skullgirls (podobny design i wykonanie). Oczywiście finalnie tytuł dorobi się lokacji z prawdziwego zdarzenia (póki co to tylko czarne tło).

Źródło: YouTube

Tagi: gameplay indivisible Skullgirls