Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 31.08.2015 10:30
Twórcy Star Wars: Battlefront ponownie przekonują, że gra nawet nie leżała koło Battlefielda
929V

Twórcy Star Wars: Battlefront ponownie przekonują, że gra nawet nie leżała koło Battlefielda

Ekipa EA DICE na każdym kroku stara się ucinać wszelkie porównania do serii Battlefield. To dobrze, bo pozwala sądzić, że nowe Gwiezdne Wojny nie będą jedynie ubraną w nowe szaty kopią uznanej serii.

Tym razem dla Official PlayStation Magazine wypowiedział się główny manager EA DICE - Patrick Bach, starając się ostatecznie ukrócić wszystkie porównania do Battlefronta. Pracownik studia twierdzi, że w Star Wars: Battlefront (2015) nie znajdzie się ani jeden element mechaniki zapożyczony z popularnej serii strzelanek. Zespół chce, aby ich nowy tytuł był unikalnym doświadczeniem.

Nie wydaje mi się, aby w grze znalazł się nawet jeden element taki sam, jak w Battlefieldzie. Obie gry różnią się od siebie tak bardzo, jak jakiekolwiek inne strzelanki. Mam nadzieję, że gracze będą zaskoczeni, że taką grę mogło zrobić DICE. Jednak jakość gry, dźwięku, grafiki oraz emocje, jakie wywoła ta produkcja będą bardzo w naszym stylu.

Powiedział Bach.

Przypominamy, że Star Wars: Battlefront (2015) trafi do sprzedaży 19 listopada i wtedy przekonamy się, czy faktycznie gra leżała tak daleko od Battlefielda, jak tylko możliwe.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/30/star-wars-battlefront-doesnt-have-a-single-system-used-in-battlefield/

Tagi: ea dice patrick bach star wars: battlefront (2015)