Radosław Wasilewski Radosław Wasilewski 29.08.2015 17:30
Pierwsze spojrzenie na bohatera filmu Assassin's Creed
1444V

Pierwsze spojrzenie na bohatera filmu Assassin's Creed

Po długich miesiącach posuchy i rozczarowań związanych z kolejnymi obsuwami filmu możemy spojrzeć na pierwsze oficjalne zdjęcie głównego bohatera granego przez Michaela Fassbendera.

Po dosyć sporych perturbacjach i zamieszaniu związanym z ekranizacją serii Assassin's Creed, a w zasadzie pierwszą z ekranizacji, czas na dobre wieści. Po ustaleniu daty premiery i pierwszym plakacie czas na głównego bohatera w pełnej krasie. Bez zbędnego rozwijania się przed państwem Callum Lynch:

Jeżeli pomimo ogrania znakomitej większości gier z serii dalej nie wiecie kim jest ów gagatek to nie ma sensu sięgać po preparaty wzmacniające pamięć i koncentrację. Lynch nie pojawił się w żadnej grze z serii, a jego postać została wymyślona specjalnie na potrzeby filmu. Nie oznacza to jednak, że jest całkowicie oderwany od uniwersum Assassin's Creed. Wręcz przeciwnie, Ubisoft uspokaja, że fabuła filmu rozgrywać się będzie w tym samym świecie, co gra, książki czy komiksy. Bardzo możliwe, że w filmie zobaczymy także postacie, które znamy z wcześniej wymienionych mediów. 

Assassin's Creed umiejscowiony będzie w późnych latach XV wieku w Hiszpanii. Callum Lynch dzięki rewolucyjnej technologii odkrywa, że jest potomkiem tajemniczej grupy asasynów i może doświadczać przygód swojego przodka, Aguilara. Po zdobyciu niesamowitej wiedzy i umiejętności będzie w stanie walczyć z potężną organizacją Templariuszy w czasach współczesnych. 

Film spod ręki Justina Kurzela zobaczymy w kinach 21 grudnia 2016 roku. Michael Fassbender wystąpi w podwójnej roli, a oprócz niego na ekranie między innymi francuską piękność Marion Cotillard, Ariane Labed i Michael Kenneth Williams. Produkcja ruszy pełną parą już w poniedziałek, więc niebawem możemy spodziewać się dużo większej ilości szczegółów dotyczących filmu.

Źródło: https://www.yahoo.com/movies/assassins-creed-first-look-heres-michael-127715456582.html?soc_src=unv-sh&soc_trk=tw

Tagi: assassins creed film callum lynch film assassins creed michael fassbender assassins creed