Gra zadebiutowała w sierpniu, a już jest dostępna w promocji na PS5 i PS4. Po co kupować na premierę?

Część graczy może czuć małe rozczarowanie z powodu najnowszej promocji na PlayStation Store. Gra zadebiutowała na początku sierpnia, a już trafiła do promocji.
PlayStation Store systematycznie serwuje graczom kolejne okazje w ramach Oferty Tygodnia, a ostatnie miesiące pokazują, że Sony coraz chętniej sięga także po świeże tytuły. Dla wielu graczy to dobra wiadomość, choć część osób, które kupiły grę na premierę, może poczuć lekki niedosyt.
Dzisiaj do promocji trafiło Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles 2 w specjalnym wydaniu, które pozwala bawić się na PS5 i PS4. To nie jest starsza produkcja wrzucona do przeceny po miesiącach od debiutu - gra zadebiutowała na rynku 5 sierpnia, a więc minęło zaledwie kilka tygodni.




Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles 2 kupicie na PlayStation Store dzięki Ofercie Tygodnia za 224,25 zł (-25% z 299 zł).
Nowa odsłona serii Demon Slayer zebrała całkiem solidne recenzje – średnia ocen na poziomie 76% pokazuje, że to pozycja, którą fani marki zdecydowanie powinni sprawdzić, zwłaszcza jeśli interesuje ich historia i klimat znany z popularnego anime.
Miłośnicy „Demon Slayer” w ostatnim czasie nie mają powodów do narzekań – obok udanej gry na rynku pojawił się również nowy film Sony Pictures, który zdobywa serca widzów w kinach.