Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2015 13:35
Chcesz zostać zombie w Call of Duty: Black Ops III? Wokalista Metalliki się do tego nie nadaje
940V

Chcesz zostać zombie w Call of Duty: Black Ops III? Wokalista Metalliki się do tego nie nadaje

Treyarch od dawna szczyci się bardzo rozbudowanym trybem z zombie w Call of Duty: Black Ops III. Deweloperzy wpadli na ciekawy pomysł, aby pomóc potrzebującym i jednocześnie upiększyć swoją grę. Do zabawy zostały zaproszone znane osobistości... Między innymi James Hetfield, jeden z założycieli Metalliki.

James Hetfield (wokalista Metallica), Nolan North (aktor podkładający głosy, m.in. Nathan Drake), iJustine, Roy Hibbert (koszykarz Los Angeles Lakers), M. Shadows (wokalista Avenged Sevenfold) oraz Steve Blum (aktor podkładający głosy) postanowili wspomóc wyjątkową akcję. Znane osobistości pojawiły się na castingu do Call of Duty: Black Ops III, jednak tym razem osoby stojące przed kamerą nie walczyły o rolę bohaterów, a chciały zostać żywymi trupami.

Całe wydarzeni to oczywiście przemyślany marketing. Organizacja zbiera pieniądze na pomoc weteranom wojennym i każdy zebrany 1000 dolarów jest równoznaczny z zagwarantowaniem pracy dla byłego żołnierza.

Pomysł bardzo spodobał się między innymi wokaliście Metaliki, który postanowił wystąpić w tej reklamówce. Zainteresowani gracze mogą udać się na stronę Omaze.com, gdzie znajdują się wszystkie informacje dotyczące promocji. Dla przykładu wpłacając 5 dolarów otrzymujemy „50 szans” na zostanie zombiakiem w Black Ops III. Zapewne z całej puli chętnych autorzy wylosują szczęśliwców, którzy zostaną zaproszeni do studia, a ich ciała zostaną zeskanowane i następnie wdrożone do produkcji.

Co sądzicie o tym pomyśle? 

Źródło: http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/James-Hetfield-chce-zostac-zombie-w-slusznej-sprawie.html

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III Treyarch