Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.08.2015 08:55
Mad Max działa w 1080p również na XONE; świat gry pozbawiony granic
1283V

Mad Max działa w 1080p również na XONE; świat gry pozbawiony granic

Od premiery Mad Max dzielą nas już tylko ostatni dni. Niedawno podsumowaliśmy w związku z tym nasz stan wiedzy o rzeczonej grze akcji. Pora na garść świeżych infosów prosto od deweloperów z Avalanche Studios.

Redaktorzy GamingBolt przeprowadzili ostatnio wywiad z Johnem Fullerem, głównym producentem w zespole Avalanche. W trakcie rozmowy autor Mad Max potwierdził, że gra działa w rozdzielczości 1080p nie tylko na PS4, ale również na Xbox One. To kolejny nowy tytuł, który nie odstaje pod tym względem od konsoli Sony, co może cieszyć właścicieli amerykańskiej konsoli.

Co ciekawe - mapa Mad Max ma być pozbawiona granic. Jeśli zdecydujemy się na jazdę w jednym kierunku, to będziemy mogli robić to aż do znudzenia... lub śmierci głównego bohatera. Wygląda zatem na to, że autorzy skorzystali z proceduralnego generowania świata przy jeździe w regionie The Big Nothing.

"W grze nie ma sztywnych granic świata. Możesz kontynuować jazdę w regionie The Big Nothing aż do znudzenia lub śmierci protagonisty" - powiedział John Fuller.

Deweloper wypowiedział się również na temat pojazdu Magnum Opus:

"Magnum Opus wykorzystywany jest do przemieszczania się, ale również jako broń i jako schronienie. Wóz stanowi odbicie wyborów podejmowanych przez gracza w trakcie podróży Maxa".

Źródło: http://n4g.com/news/1781320/mad-max-confirmed-to-run-at-1080p-on-xbox-one-and-ps4-no-finite-limit-to-map-size

Tagi: 1080p Avalanche Studios mad max xbox one