Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2015 16:00
Posiadacze Nintendo Wii U mogą szykować paluchy na Minecraft: Story Mode
527V

Posiadacze Nintendo Wii U mogą szykować paluchy na Minecraft: Story Mode

Telltale Games jest gotowa wrzucić swoje nadchodzące dzieło na kolejną platformę. Firma potwierdziła, że Minecraft: Story Mode trafi również na Nintendo Wii U. Wraz z tą informacją otrzymaliśmy sympatyczną wiadomość. 

Twórcy z Telltale Games od wielu miesięcy otrzymywali tony wiadomości od zagorzałych miłośników Nintendo dotyczące próśb przygotowania produkcji na Wii U. Firma notorycznie zapominała o sprzęcie japońskiej korporacji, co było w zasadzie dość zaskakujące... Gry Amerykanów debiutowały na wielu sprzętach – PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksy One, Xboksy 360, PC-ty i urządzeniach mobilnych.

Na szczęście po wielu miesiącach czekania posiadacze Nintendo Wii U w końcu mogą odetchnąć z ulgą. Minecraft: Story Mode trafi na urządzenie Big N!

Miejmy nadzieję, że to początek dobrych zmian i wkrótce pozostałe dzieła Telltale Games wskoczą na Wii U. Niedawno pojawiła się plotka o przygotowaniu pierwszego sezonu The Walking Dead na tę konsolę... Może firma wkrótce ogłosi nową wersję?

Otrzymaliśmy również wiadomość, że deweloperzy pojawią się na PAX Prime 2015 – podczas imprezy zostaną opublikowane kolejne informacje na temat opowieści w świecie Minecrafta. 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-08-27-minecraft-story-mode-wii-u-marks-series-nintendo-debut

Tagi: minecraft: story mode Telltale Games wii u