SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.08.2015 09:36
Rekordowe tempo zbiórki pieniędzy na Divinity: Original Sin 2!
1450V

Rekordowe tempo zbiórki pieniędzy na Divinity: Original Sin 2!

Wczoraj informowaliśmy was, że ruszyła już zbiórka pieniędzy na Divinity: Original Sin 2. Twórcy wyznaczyli sobie cel: 500 tysięcy dolarów. I co się okazało? Osiągnęli go w rekordowo szybkim czasie!

Na zebranie 500 tysięcy dolarów Larian Studios dało sobie 34 dni. Okazało się, że deweloperzy zgromadzili pół miliona dolarów w zaledwie 12 godzin. Stworzenie Divinity: Original Sin 2 mamy już zatem zagwarantowane. Póki co potwierdzono tylko wersję na PC, ale deweloperzy rozważają również przeniesienie tytułu na konsole (tak dzieje się aktualnie z pierwszą odsłoną serii)

Sami deweloperzy z Larian wydają się zdziwieni, że zbiórka pieniędzy na nowego RPG-a poszła w tak błyskawicznym tempie. Autorzy gry dziękuję za wsparcie fanom w poniższym filmiku. W ten weekend Larian pojawi się na imprezie Pax Prime, gdzie mamy poznać kolejne materiały dotyczące Divinity: Original Sin 2.

Pierwszy gameplay z nowego Divinity znajdziecie w tym miejscu.

Niestety do nowej gry nie skomponuje już muzyki Kirill Pokrovsky. Znakomity muzyk wspierający od początku serię Divinity zmarł w czerwcu 2015 r.

Źródło: Kickstarter

Tagi: divinity divinity 2 kirill pokrovsky