Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2015 15:57
Zobaczcie rozgrywkę z Dying Light: The Following
896V

Zobaczcie rozgrywkę z Dying Light: The Following

Twórcy z Wrocławia zapowiedzieli kilka tygodni temu wielki dodatek do Dying Light. Dotychczas mogliśmy zerknąć wyłącznie na krótki zwiastun nadchodzących atrakcji, ale twórcy postanowili zaprezentować nam zdecydowanie więcej przyjemności. Zobaczcie rozgrywkę z The Following. 

Techland w ubiegłym tygodniu zapowiedział, że w weekend odbędzie się dogłębna prezentacja Dying Light: The Following. Jeśli przegapiliście relację, to tutaj możecie zerknąć na spory gameplay. Twórcy opowiadają o grze i prezentują innowacje.

Na filmie zobaczycie między innymi wielką, nową mapę, jazdę buggy, a nawet zerkniecie na akcje z kuszą. Studio poinformowali, że w przypadku tego rozszerzenia zamierza spełnić wielkie oczekiwania fanów produkcji. Właśnie dlatego w grze pojawi się zabawka Daryla Dixona, która piastowała zaszczytne pierwsze miejsce na liście „pragnienia graczy Dying Light”.

Jak zobaczycie na filmie studio przygotowało kilka nowości, które umilają zabawę i na pewno zostaną ciepło przyjęte przez fanów gry.

Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery The Following, ale autorzy potwierdzili, że posiadacze Przepustki Sezonowej otrzymają rozszerzenie za darmo.  

Rozgrywka rozpoczyna się od 30 minuty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dying Light dying light: the following gameplay Techland