Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2015 14:33
Gotowi na zwiedzanie odległych galaktyk? Kerbal Space Program trafi na Xboksa One i PlayStation 4
614V

Gotowi na zwiedzanie odległych galaktyk? Kerbal Space Program trafi na Xboksa One i PlayStation 4

Marzenia wielu posiadaczy Xboksów One i PlayStation 4 wkrótce się spełnią. Stworzymy wielkie statki kosmiczne, wyruszymy w niezapomnianą podróż i skolonizujemy kilka planet... A to wszystko w nietypowej pozycji Kerbal Space Program.

Niezależna ekipa Squad w 2011 roku zaprezentowała światu Kerbal Space Program. Gra wiele miesięcy znajdowała się w programie Wczesnego Dostępu i dopiero kilka miesięcy temu zadebiutowała na PC-tach. Studio potwierdziło, że z ich dziełem wkrótce zapoznają się również posiadacze Xboksów One i PlayStation 4.

Tytuł jest ciekawym symulatorem, w którym gracze muszą stworzyć swój program kosmiczny. Na początku trzeba wykonać statek, później odpowiednio go pokierować, a następnie rozpocząć kolonizację nowej planety. Trzeba mieć jednak świadomość, że każdy wspomniany wcześniej element to trudna i bardzo wymagająca zabawa. Zbudowanie maszyny potrafi zająć wiele godzin, a i tak w ostatecznym rozrachunku pojazd może się rozlecieć po 2 minutach lotu.

Kerbal Space Program zyskał ogromną popularność na PC-tach, ponieważ autorzy przygotowali bardzo otwartą strukturę swojego dzieła. W Sieci wciąż pojawiają się nowe elementy, które ulepszają i rozbudowują produkcję.

Poniżej możecie zerknąć na zwiastun oraz fragment rozgrywki z pozycji.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Kerbal Space Program pc Squad xbox one