Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2015 15:29
FlatOut 4: Total Insanity oficjalnie! Mamy pierwsze materiały z produkcji
2073V

FlatOut 4: Total Insanity oficjalnie! Mamy pierwsze materiały z produkcji

Na początku lipca informowaliśmy naszych czytelników o nowym tytule z serii FlatOut. Twórcy postanowili zaprezentować pierwsze screeny z produkcji oraz przedstawili oficjalną nazwę. FlatOut 4: Total Insanity trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste.

FlatOut 4: Total Insanity to bardzo ciekawy projekt, ponieważ nad grą będą czuwać aż trzy studia – Kylotonn Entertainment oraz Tiny Rebel Games zajmą się produkcją, a Strategy First przygotuję odpowiedni marketing. Warto na pewno dodać, że w zespole Tiny Rebel Games znajdują się twórcy, którzy pracowali nad seriami Grand Theft Auto, Midnight Club, Bioshock oraz Borderlands.

To połączenie ma sprawić, że produkcja zostanie w odpowiedni sposób dopieszczona i każdy fan szybkiej jazdy z przyjemnością zapozna się tą pozycją.

Aktualnie pozycja znajduje się we wczesnej fazie projektowania, ale już dzisiaj możemy zerknąć na pierwsze materiały. Screenshoty wyglądają... Przyjemnie, jednak wstrzymuję się z huraoptymizmem do prezentacji fragmentów rozgrywki.

Deweloperzy kolejny raz poinformowali, że zamierzają przygotować grę z fanami i wkrótce zaproszą zainteresowanych do dzielenia się swoimi pomysłami dotyczącymi czwartej odsłony FlatOut.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/08/19/flatout-4-total-insanity-announced/

Tagi: flatout FlatOut 4: Total Insanity screeny