Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2015 19:51
Gracze wypowiadają się o Dark Souls 3, a my oglądamy nowe fragmenty rozgrywki
1128V

Gracze wypowiadają się o Dark Souls 3, a my oglądamy nowe fragmenty rozgrywki

Niektórzy mają szczęście... Mają go zdecydowanie za dużo, a to dlatego, że zostali zaproszeni przez twórców na specjalny event. Na wydarzeniu pomachali mieczami, zjedli mięsko i zagrali w Dark Souls 3. 

Japończycy postanowił zaprosić wybranych członków społeczności „Dusz” i zaprezentować im Dark Souls 3. Dziennikarze, blogerzy oraz YouTuberzy zasiedli w wygodnych fotelach i sprawdzili najnowszy projekt From Software.

Wrażenia są oczywiście bardzo pozytywne. Szczęściarze wspominają o połączonym systemie walki z Bloodborne oraz Dark Souls 2. Gra działa szybciej, przyjemniej, ale jest... Równie błoga jak zawsze. Wspomniano również o nowych rozwiązaniach podczas starć (specjalne ataki) oraz pięknej (jak zawsze!) stylistyce lokacji.

W wielu wypowiedział pojawia się wzmianka o wybraniu i złączeniu najlepszych elementów z poprzednich produkcji From Software.

Na filmie zerkniecie na kilka nowych fragmentów z gry. Ja wyczekuję na jakiekolwiek materiały z DS3, więc z przyjemnością wyłapuje nawet takie małe urywki... Niech ta gra już zadebiutuje! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dark souls 3 From Software gameplay Namco Bandai