Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.08.2015 08:59
Netflix już niedługo oficjalnie w Polsce
1740V

Netflix już niedługo oficjalnie w Polsce

O możliwości pojawienia się polskiej wersji Netflix pisaliśmy już na początku 2014 roku. Wreszcie pojawił się oficjalne potwierdzenie, że ta znana platforma trafi niedługo do naszego kraju.

Największa wypożyczalnia filmów na świecie potwierdziła wreszcie, że zamierza uruchomić polską wersję swojego serwisu. Kiedy wejdziemy na adres netflix.pl wita nas następujący komunikat: "Będziemy dostępni w Polsce już niedługo". Użytkownicy mają opcję wpisania swojego adresu email, by zostać powiadomionym, kiedy usługa ruszy w naszym kraju.

Netflix szykuje się do ofensywy również w innych krajach. Podobne strony pojawiły się m.in. dla użytkowników z Egiptu. Taki obrót spraw, przynajmniej w Polsce, nie dziwi specjalnie, bo plotki o wejściu Netlix na nasz rynek krążyły od wielu miesięcy. Rekrutowano również tłumaczy, którzy zapewnialiby translacje z języka angielskiego na polski.

Kwestią otwartą pozostaje wysokość miesięcznego abonamentu w Polsce. Ile bylibyście skłonni zapłacić za korzystanie z Netflix?

Źródło: www.netflix.pl

Tagi: