Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.08.2015 15:48
Czy trylogia Assassin’s Creed Chronicles trafi na PS Vita?
1082V

Czy trylogia Assassin’s Creed Chronicles trafi na PS Vita?

O tym, że PS Vita jest niemalże martwa mawia się od bardzo długiego czasu, w między czasie zaś na całym świecie sprzedało się mniej więcej 12 milionów sztuk kieszonsolki Sony, a w przyszłości mogą trafić na nie całkiem dobre gry.

Plotkom pokroju "pojawiło się w sklepie X" nie należy zbytnio ufać, dlatego też podejdźmy do tej informacji jak do plotki. A o co chodzi?

W całkiem znanym i renomowanym sklepie Play-Asia.com pojawił się ciekawy wpis do jego asortymentu. Zgodnie z tym, co głosi strona już w okolicach listopada tego roku spin-offowa mini seria dotycząca Asasynów miałaby trafić na handhelda Sony. Biorąc pod uwagę, że trylogia Chronicles to oparta o 2,5D platformówka z elementami skradania i walki, okryta do tego niezbyt wymagającą oprawą graficzną, można uznać, że jest wręcz idealną propozycją dla PSV.

Jednakże póki co nikt nie powiedział nic oficjalnie, dlatego też można tę informację traktować z lekkim dystansem. Jeśli jednak cykl trafi na Vitę konsolka powinna odzyskać nieco zainteresowania ze strony graczy.

Źródło: http://www.play-asia.com/assassins-creed-chronicle-trilogy-chinese-sub/13/7092rz?affiliate_id=1535231

Tagi: Assassin's Creed assassin’s creed chronicles: china climax play-asia plotka Ubisoft