Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2015 17:13
Resident Evil 2 Remake oficjalnie! Capcom potwierdza rozpoczęcie prac nad grą
2148V

Resident Evil 2 Remake oficjalnie! Capcom potwierdza rozpoczęcie prac nad grą

„WE DO IT!” – te słowa najlepiej opisują sytuację w Capcomie. Producent z R&D Dywizji 1 oficjalnie poinformował o rozpoczęciu prac nad Resident Evil 2 Remake! 

Japończyk w specjalnym komunikacie informuje, że włodarze Capcomu zgodzili się na przygotowanie odpicowanej wersji Resident Evil 2. Jego zespół podejmie się tego wyjątkowego zadania.

Hirabayashi zapewnia, że gra będzie przygotowywana wraz z fanami i dziękuje za wsparcie. Sympatycy serii Resident Evil od wielu miesięcy prosili o przygotowanie tego kotleta, a japońska korporacja zamierza spełnić nasze marzenie.

Wkrótce otrzymamy kolejne informacje na temat projektu, ale premiera to pewnie bardzo odległa sprawa. Capcom pracuje teraz nad Resident Evil Zero HD i pewnie dopiero po zakończeniu prac nad tym kotletem, poświęcą Resident Evil 2 Remake swoją uwagę w 100 %.

Warto na pewno wspomnieć, że Hirabayashi od kilku tygodni prezentował na Facebooku swoje plany odnośnie tego projektu. Twórca zebrał informacje od fanów, stworzył koncepcję i przestawił ją włodarzom firmy.

Cieszycie się? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom resident evil 2 resident evil 2 remake