Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.08.2015 17:32
Prace nad Franko 2 nadal trwają. W Sieci pojawiły się nowe screeny i postacie
1260V

Prace nad Franko 2 nadal trwają. W Sieci pojawiły się nowe screeny i postacie

Przy wskrzeszeniu legendarnej w Polsce niegdyś marki Franko pojawiło się już bardzo dużo spięć, problemów, przesunięć daty premiery, a nawet okresów całkowitego braku informacji, czy wspierany finansowo przez fanów projekt nadal żyje.

Po bardzo długim czasie, w połowie lipca oficjalny profil na Facebooku gry Franko 2 w końcu dał jakiś znak życia, przepraszając wściekłych graczy za zaniedbanie swojej społeczności i poinformował o tym, iż prace nad dziełem jakoś tam idą do przodu. Niby nie ma wielkiego postępu, lecz coś w tej materii zaczęło się dziać. Od tamtego czasu znów zapadła cisza.

Na szczęście czujna ekipa 1ndie World, która jako pierwsza dotarła do nowych materiałów z gry udostępniła je publicznie na swojej oficjalnej stronie na Facebooku. Okazuje się bowiem, że jeden z autorów Franko 2 co jakiś czas udostępnia nowe obrazki, lecz robi to na swoim profilu prywatnym.

Z odnalezionych materiałów wynika, że gra nadal żyje, zmieniła swój podtytuł z Revenge is Back na Emigrant Blood, a autorzy zaimplementowali w niej dwie nowe postacie widoczne w galerii, które to swego czasu zaproponowali im fani projektu.

Pozostaje tylko pytanie, dlaczego wszystko to, na co czeka tylu miłośników tejże produkcji, jest tak przed nimi ukrywane?

Tagi: franko 2: emigrant blood franko 2: revenge is back indie niezależne wyciek