Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2015 15:29
Zobaczcie rozgrywkę z Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr
756V

Zobaczcie rozgrywkę z Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr

W połowie ubiegłego miesiąca NeocoreGames zapowiedziało nową produkcję w świecie Warhammera. Twórcy postanowili zaprezentować swój projekt na targach w Kolonii, więc możemy dzisiaj zerknąć na pierwszy fragment rozgrywki z Inquisitor – Martyr. 

Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr pewnie nie zgarnie tytułu Game of the Year, ale projekt może spodobać się sympatykom uniwersum Warhammera. Twórcy przygotowują ciekawego RPG-a akcji, w którym gracze wcielą się w tytułowego Inkwizytora. Zadaniem śmiałków będzie wykonywanie zadań i eliminowanie heretyków.

Na przedstawionym materiale widzimy bardzo przyjemny gameplay. Tytuł nadal znajduje się we wczesnej fazie projektowania, ale na uwagę na pewno zasługuje wykorzystywanie różnych broni. Twórcy przygotowują bardzo szeroki arsenał, który na pewno umili nam wykonywanie misji.  

Gra trafi na rynek dopiero w przyszłym roku, więc deweloperzy mają sporo czasu na odpicowanie swojego tytułu. Patrząc na poniższe urywki jestem pewien, że kooperacja mogłaby umilić zabawę i sprawić, że produkcją zainteresuje się wielu graczy. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay gamescom 2015 NeocoreGames warhammer 40000: inquisitor – martyr