Capcom szykuje kolejną prezentację nowości. Przygotujcie sobie sporo wolnego czasu – to będzie DŁUGI pokaz

Wakacje jeszcze się nie skończyły, nawet Gamescom się nie rozpoczął, a Capcom już potwierdza kolejny pokaz. Tym razem będzie to jesienna prezentacja, która zasypie nas nowościami.
Już za dwa miesiące fani popkultury otrzymają kolejny wielki festiwal. W dniach 9-12 października odbędzie się New York's Comic Con i jak się okazuje, nie zabraknie na nim atrakcji dla miłośników gier, a dokładnie produkcji Capcomu.
Serwis Entertainment Weekly ujawnił, że 10 października o godzinie 3:45 po południu czasu lokalnego (21:45 w Polsce) japoński wydawca będzie miał swój panel Capcom Presents. Prezentacja potrwa 90 minut i zostanie poświęcona najnowszym oraz nadchodzącym produkcjom firmy. Zatem można się spodziewać, że to właśnie tam poznamy kolejne szczegóły na temat takich gier jak Resident Evil Requiem, Pragmata czy Onimusha: Way of the Sword.



