Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 10.08.2015 10:12
Obite maski i popękane szyby. Tak prezentuje się model zniszczeń w grze Forza Motorsport 6
2283V

Obite maski i popękane szyby. Tak prezentuje się model zniszczeń w grze Forza Motorsport 6

Seria Forza Motorsport nigdy nie zawiodła swoich fanów pod względem grafiki. Zawsze jednak brakowało w niej sensownego modelu zniszczeń. Jak ten aspekt wyglądać będzie w "szóstce"?

Na poniższym materiale pochodzącym z tegorocznych targów Gamescom możecie zobaczyć, jak potłuczony zostaje przepiękny niebieski Ford GT. Nagranie może być nieco bolesne dla wszystkich motoryzacyjnych fanatyków, ale przynajmniej wiemy już czego się spodziewać. Po kilku zderzeniach ze ścianą oraz pojazdami konkurentów okazało się, że nie mamy co liczyć na nic więcej, niż mocniejsze otarcia farby i dziury w szybach. Niestety nie zezłomujemy auta, ani nawet nie sprawimy, żeby odpadł mu zderzak.

Twórcy zapewniają, że jest to niestety kwestia umów z producentami samochodów. Co ciekawe, niektóre mają obijać się nieco bardziej niż pozostałe. Ukazane na poniższych materiałach zniszczenia będą jeszcze odrobinę podciągnięte w wersji konsumenckiej gry.

Cóż, zapraszamy na kilkuminutowy seans destrukcji oraz do przejrzenia małej galerii demolki.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/08/forza-motorsport-6-damage-test-see-how-badly-you-can-smash-up-a-gorgeous-ford-gt-on-xbox-one/

Tagi: exclusive forza motorsport 6 gamescom 2015 turn 10 xbox one zniszczenia