Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2015 20:31
Ori and the Blind Forest otrzyma w tym roku rozszerzenie
706V

Ori and the Blind Forest otrzyma w tym roku rozszerzenie

Dzieło Moon Studios to jedna z najlepszych tegorocznym platformówek. Gra oferuje nam ciekawą opowieść i wymagającą a jednocześnie zachęcającą do zabawy rozgrywkę. Twórcy w trakcie gamescomu ogłosili, że przygotowują dla wszystkich fanów dodatek!  

Ori and the Blind Forest to bardzo wyjątkowy projekt. Deweloperzy spędzili na przygotowaniu gry 5 lat, a wystarczył tydzień, aby zwróciły się wszystkie koszty produkcji. Autorzy dostali pozytywnego kopa i nie zamierzają osiąść na laurach.

Major Nelson potwierdził na Twitterze, że Moon Studios przygotowuje dodatek, który zadebiutuje na rynku do końca roku. Przedstawiciel Microsoftu zapowiedział, że dopiero w późniejszym terminie otrzymamy pełną prezentację DLC, ale możemy spodziewać się nowych lokacji, mocy oraz kolejny etap historii!

Zainteresowani będą mogli również nabyć tytuł w edycji Definitive Edition – do pozycji zostanie dodane rozszerzenie.

Jest to w moim odczuciu świetna wiadomość, bo Ori and the Blind Forest to jedna z tych gier, w które trzeba zagrać... Autorzy zaoferowali nam wyjątkową przygodę z ciekawym systemem rozgrywki, która ponadto urzeka oprawą wizualną. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: