Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2015 18:50
Treyarch zaprasza na live-stream z Call of Duty: Black Ops III - oglądajcie z nami!
726V

Treyarch zaprasza na live-stream z Call of Duty: Black Ops III - oglądajcie z nami!

Gracze w Kolonii mogą zapoznać się z nadciągającą odsłoną Call of Duty, więc wkrótce możemy spodziewać się pierwszych opinii oraz nowych fragmentów rozgrywki z Black Ops III. Twórcy jeszcze dzisiaj zaprezentują nowy tryb oraz przedstawią kolejne szczegóły na temat gry. 

Treyarch w ubiegłym tygodniu zapowiedziało, że zamierza w Kolonii zaprezentować tryb esportowy. Innowacja ma sprawić, że profesjonalne zespoły z większą przyjemnością będą brać udział w różnych turniejach.

Włodarze Activision potwierdzili, że Call of Duty: Black Ops III to pierwsza odsłona tej wielkiej serii, która ma w odpowiedni sposób zająć się sportami elektronicznymi. Wydawca doskonale zdaje sobie sprawę, że zmagania zawodowych drużyn przyciągają przed ekrany milion fanów, więc to uniwersum ma podążać drogą zmagań na najwyższym poziomie.

Dzisiejsza prezentacja została zaplanowana na godzinę 19:00 – zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania wydarzenia!

Na zakończenie warto wspomnieć, że Black Ops III zostanie wydane w naszym kraju przez CDP.pl. Firma dzisiaj potwierdziła nawiązanie współpracy z Activision, dzięki której wszystkie gry Amerykanów będą wydawane na naszym podwórku przez firmę z Warszawy.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: