Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2015 19:20
Kooperacyjna walka z hordami przeciwników - gameplay z Halo 5: Guardians
4223V

Kooperacyjna walka z hordami przeciwników - gameplay z Halo 5: Guardians

Fani Halo nie mogą narzekać na brak informacji o piątej części. Wczoraj zobaczyliśmy nowe fragmenty z trybu sieciowego, poznaliśmy horrendalnie drogą edycję specjalną, a dzisiaj możemy zerknąć na fragmenty z kampanii. Deweloperzy zdecydowali się zaprezentować nam rozgrywkę Blue Team. [Aktualizacja #1]

Dzisiaj możemy zerknąć na małe urywki z kampanii Halo 5: Guardians. Twórcy nie zamierzają psuć nam zabawy, więc opublikowali fragmenty, które nie są ze sobą specjalnie połączone. Mimo wszystko warto zerknąć na prezentowaną rozgrywkę, ponieważ dzieło 343 Industries wygląda wyjątkowo dobrze!  

Jestem pewien, że wielu naszych czytelników bardzo chętnie zapozna się z czteroosobową kampanią. Jeśli zdecydujemy się na rozgrywkę solo, to będziemy mogli dowolnie przełączać się pomiędzy postaciami – bohaterowie będą charakteryzować się innymi umiejętnościami.

Nie możemy również zapomnieć, że bardzo ciekawie zapowiada się sama opowieść przygotowana przez amerykańskie studio. W grze poznamy historię „z dwóch stron barykady”, ponieważ Agent Locke musi odnaleźć Master Chiefa i wyrównać z nim rachunki.

Gra już pod koniec października trafi na rodzime półki sklepowe. 

 

[Aktualizacja #1]

  • Mamy sporo nowych screenów!

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries gameplay gamescom 2015 Halo 5: Guardians Microsoft