Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 05.08.2015 13:54
Naucz się grać od najlepszych dzięki trybowi "spectator" w Rainbow Six: Siege
479V

Naucz się grać od najlepszych dzięki trybowi "spectator" w Rainbow Six: Siege

Tryb widza, w najnowszej odsłonie Rainbow Six również uległ pewnemu przeobrażeniu. Wszystko po to, aby mógł służyć nie tylko do oglądania meczów, ale także stanowił materiał dydaktyczny dla początkujących graczy.

Obserwowanie bardziej doświadczonych osób, to drugi obok praktyki, najlepszy sposób na podwyższenie swoich umiejętności. W tym celu przerobiono nieco tryb "spectator" w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Teraz możemy obserwować akcję nie tylko z perspektywy jednego z graczy, ale również z lotu ptaka (Tactical View), by widzieć na ekranie działania całej drużyny. Ponadto mamy dostęp do wszystkich kamer i statystyk poszczególnych graczy, którzy są w specjalny sposób oznaczeni na mapie, co ułatwia oglądającemu śledzenie poczynań zespołu. Wprowadzone ulepszenia ułatwiają wyciąganie wniosków z działań podejmowanych przez poszczególnych członków ekipy.

Wszystkie zmiany, jakie dotknęły tego trybu, opisane zostały na poniższym filmiku. Jeżeli nie macie żadnego doświadczenia ze strzelankami taktycznymi, a macie ochotę spróbować swoich sił w tym gatunku gier, to być może Tom Clancy's Rainbow Six: Siege będzie doskonałym miejscem, by rozpocząć przygodę.

Źródło: http://www.hardcoregamer.com/2015/08/05/tom-clancys-rainbow-six-siege-spectator-mode-walkthrough-released/161633/

Tagi: gamescom 2015 Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trailer Ubisoft zwiastun