Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 05.08.2015 09:25
8 minut smoczej akcji na pełnym gameplayu ze Scalebound
775V

8 minut smoczej akcji na pełnym gameplayu ze Scalebound

Zakochaliśmy się we wczorajszym nagraniu z rozgrywki z najnowszej produkcji Platinum Games zatytułowanej Scalebound. Teraz możemy obejrzeć ją w całej okazałości!

Na łamach serwisu IGN pojawił się nowy gameplay z wysokobudżetowej produkcji Hidekiego Kamiyi łączącej w sobie elementy slashera i dynamicznego RPG akcji. Poza sekwencją, którą poznaliśmy już wczoraj podczas konferencji Microsoftu, zobaczymy na nim jeszcze fragment łączący poprzednie nagranie z rozgrywki, ze znanym nam już, multiplayerowym trailerem.

Drew, wraz ze swoim potężnym, smoczym towarzyszem, przemierza jeszcze kawałek Grasslands, przedzierając się przez pięknie wymodelowaną jaskinię. Po drodze walczą jeszcze z pomniejszymi potworkami, by ostatecznie dotrzeć do pięknie oświetlonej pieczary na końcu której znajduje się ściana osłonięta pnączami. Konary zostają zniszczone przez smoka na rozkaz bohatera, a następnie otwierają się przed nimi tajemnicze wrota.

Resztą znamy z kooperacyjnego trailera. Przed protagonistą pojawia się wielki hydropodobny stwór, a do zabawy dołączają kolejni gracze.

I jak wam się podoba?

Tagi: gameplay gamescom 2015 rozgrywka scalebound trailer zwiastun