Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2015 17:28
Piękna i niebezpieczna Lara pojawiła się w Kolonii - nowy gameplay z Rise of the Tomb Raider
1835V

Piękna i niebezpieczna Lara pojawiła się w Kolonii - nowy gameplay z Rise of the Tomb Raider

Tej produkcji nie mogło zabraknąć w Niemczech. Microsoft zaprezentował nowy fragment rozgrywki z Rise of the Tomb Raider, który przedstawił umiejętności oraz personalizację bohaterki. 

Przed konferencją Microsoftu otrzymaliśmy sporo informacji na temat nowych sztuczek pięknej Lary. Bohaterka będzie mogła pływać i właśnie ten element został w świetny sposób pokazany na świeżutkim fragmencie rozgrywki. Pani archeolog czai się na przeciwników, wykorzystuje elementy otoczenia i eliminuje rywali z wielką gracją.  

Zaprezentowany gameplay wygląda świetnie i po walce z „żywiołem” możemy zerknąć jak Croft niszczy przeciwników. Dziewczyna ma do dyspozycji kilka nowych zabawek, które na pewno przydadzą się w tej historii.

Można śmiało powiedzieć, że nowe dzieło Crystal Dynamics to po prostu świetna ewolucja ostatniego projektu. Gra wygląda lepiej i zaoferuje nam 3 razy większe tereny!  

Ukazany fragment rozgrywki pokazał również, że Lara niczym Rambo potrafi zabijać przeciwników w efektowny i bardzo chaotyczny sposób. 

Tagi: Crystal Dynamics gameplay gamescom 2015 rise of the romb raider