Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2015 14:27
W środę otrzymamy fragment rozgrywki i zwiastun z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
561V

W środę otrzymamy fragment rozgrywki i zwiastun z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Konami nie przegapi okazji do zaprezentowania nadchodzącej opowieści Węża. Przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że już w środę pojawi się bardzo przyjemny fragment rozgrywki oraz wypakowany informacjami zwiastun. 

Japończycy nie zamierzają zmarnować okazji i chcą zaprezentować Metal Gear Solid V: The Phantom Pain szerokiej, europejskiej publiczności. Nie musimy się jednak obawiać o „znowu to samo” i ukazanie rozgrywki z E3 2015. Firma przygotowała całkowity nowy fragment rozgrywki oraz zwiastun – materiały zostaną opublikowane w środę, 5 sierpnia o 20:00.

Gameplay przedstawi nam unikalne aspekty Mother Base, czyli bazy głównego bohatera. Twórcy zaprezentują elementy personalizacji oraz otrzymamy pierwsze, gorące szczegóły z funkcji sieciowych Forward Operating Base. Dzięki tej innowacji inni gracze będą mogli zaatakować naszą miejscówkę i wykraść nasze skarby.

Natomiast trailer pozwoli nam zerknąć na „prezentację przeglądu całej gry”, czyli możliwe, że otrzymamy gruby i wypakowany informacjami zwiastun.

Gracze, którzy pojawią się na gamescomie, będą mogli zagrać w misję „A Hero’s Way” z The Phantom Pain. 

Jeśli jesteście zainteresowani produkcją, zapoznajcie się z najnowszymi informacjami na temat „upadku Konami”.  

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain/news/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain_gets_new_mother_base_gameplay_trailer_on_wednesday.html

Tagi: gamescom 2015 Konami metal gear solid v: the phantom pain