Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 03.08.2015 12:28
Co z tym Inafune? Might No. 9 prawdopodobnie zaliczy obsuwę
533V

Co z tym Inafune? Might No. 9 prawdopodobnie zaliczy obsuwę

Mighty No. 9 mogło wylecieć z planu wydawniczego na ten rok. Tak sugerują Zachodnie sklepy internetowe. W jednych gra znika ze sprzedaży, a w innych pojawia się "przybliżona" data premiery.

Czyżby studio Comcept zaczynało się bać o swój projekt? Zaskakująco, fani zareagowali wyjątkowo negatywnie na zaprezentowany parę dni temu fragment gameplayu z pierwszego poziomu gry. Osobiście, jestem z produkcji zadowolony. Fani jednak oczekiwali najwyraźniej czegoś zupełnie innego. Gra miała pojawić się w sprzedaży 15 września, jednak Game Informer donosi, że data premiery ponownie została przesunięta. Tym razem aż na przyszły rok.

Podobnie mogą świadczyć informacje, które wskoczyły do kilku zachodnich sklepów internetowych. Amazon chwilowo wstrzymał konsolowe preordery, a Gamestop zmienił datę na 12/31/2016. Ostatni dzień roku, który zwykle ustawiany jest, gdy informacje na temat debiutu danej produkcji są niejasne. Co ciekawe, według karty na Steamie, Mighty No. 9 nadal wyjdzie we wrześniu. Czekamy na więcej informacji.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/07/31/mighty-no.-9-will-not-release-in-2015.aspx

Tagi: crowdfunding data premiery kickstarter mighty no. 9