Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2015 09:44
EA i Nexon szykują Titanfall Online tylko dla pecetów
446V

EA i Nexon szykują Titanfall Online tylko dla pecetów

Wiadomo już, że rozpoczęły się prace nad Titanfall 2. To jednak nie wszystkie nowości z tego uniwersum. Dzisiaj okazało się, że EA szykuje dla nas również edycję Titanfall Online.

Electronic Arts oraz Nexon ogłosiły na dzisiejszej konferencji prasowej, że firmy podjęły współpracę w celu stworzenia nowego Titanfall z myślą o sieciowym graniu tylko na PC.

Niestety na konferencji zabrakło konkretnych informacji. Wiemy tylko, że gra tworzona jest z myślą o koreańskim i japońskim rynku. Prawdopodobnie tytuł będzie dystrybuowany w formule free-to-play z możliwością dokonywania mikrotransakcji, co jest bardzo popularnym rozwiązaniem w rzeczonych państwach.

Trudno w tej chwili powiedzieć czy Titanfall Online zawita również na europejski i amerykański rynek. Gra nie dorobiła się jeszcze również nawet przybliżonej daty premiery. Cóż, pozostaje czekać na pierwsze konkretne informacje. Być może niedługo dowiemy się czegoś więcej również na temat Titanfall 2.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/07/28/electronic-arts-and-nexon-announce-partnership-to-develop-new-titanfall-online-title

Tagi: