Ta gra może zarządzić w 2025 roku. Epickie podróże ze śliczną grafiką na konsolach i PC

Gry
2508V
Wind
Bartosz Dawidowski | Dzisiaj, 12:38
PS5 XSX|S NS2 PC

Aesir Interactive i NighinGames kończą już pracę nad Windstorm. Gra zaskakuje swoimi ambicjami i skalą.

Autorzy Windstorm: The Legend of Khiimori zademonstrowali gameplayowy zwiastun swojej gry, w której akcja rozgrywa się w XIII-wiecznej Mongolii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Esencją zabawy w Windstorm są podróże po ogromnym świecie, w którym zadaniem gracza jest dostarczanie kurierskich przesyłek, cennych produktów lub zwierząt. Jedną z ważniejszych mechanik jest tutaj również trenowanie i pozyskiwanie nowych wierzchowców. Autorzy podkreślają w udostępnionych materiałach, że w Windstorm bardzo wiernie oddali reakcje i zachowania koni i dotyczy to nie tylko animacji, ale również warstwy dźwiękowej.

Mongolska przygoda zadebiutuje na PC (Steam, Epic Games Store) oraz na NS2, XSX i PS5 w ostatnich miesiącach 2025 r. Gra uzyskała kilka miesięcy temu na Kickstarterze ponad 504 tysiące euro w zbiórce, która jako swój cel zakładała 60 tys. euro.

Źródło: https://youtu.be/-5pCh2mUWFk

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper