Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 10.11.2010 22:00
Pierwszy dzień z Kinectem za nami...
1681V

Pierwszy dzień z Kinectem za nami...

Oprócz dzisiejszej premiery polskiego Xbox Live (migracja już działa bez zarzutu, przetestowałem osobiście), 10 listopada był także dniem rynkowej premiery Kinecta na polskich półkach sklepowych. Jak ten dzień potoczył się dla Was? Jak każda inna środa, czy może staliście się właścicielem nowego sprzętu Microsoftu, a Wasze ciało stało się kontrolerem?xxxxx

 

Z ciekawości zasięgnąłem opinii z pierwszej ręki - u Torby, szefa sklepu PSX Extreme, pytając go jak wygląda sytuacja i zainteresowanie Kinectem na naszym poletku. Okazuje się, że zapytań i ludzi ciekawych nowinki jest wiele, ale - tak jak było do przewidzenia - dla wielu zaporą nie do przejścia okazuje się cena. Łatwiej za to podjąć decyzję o zakupie całego zestawu - powodzeniem cieszą się bundle z konsolami, a prym wiedzie wersja z Xboksem 360 250 GB.

 

Dla kogo z Was dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem Kinecta? Może zrobiliście chociaż wypad do lokalnych sklepów RTV, aby naocznie przekonać się o dostępności i promocji sprzętu? Podzielcie się z nami i innymi graczami swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Trafiliście na ciekawe akcje, promocje? Co Was zaciekawiło, co się podobało, a co zawiodło? A przede wszystkim, jeżeli Kinect stoi już w Waszym pokoju - to jakie macie pierwsze wrażenia? Zapraszam też do udziału w ankiecie poniżej.

 

Tagi: kinect Microsoft polska sprzedaż