Meryl Streep i Anne Hathaway powracają na plan. Na TEN sequel czekaliśmy dwie dekady!

Filmy/seriale
1015V
Diabeł ubiera się u Prady
Michał Pieczarski | Wczoraj, 20:11

Rozpoczęły się zdjęcia do długo wyczekiwanego sequela filmu Diabeł ubiera się u Prady!

Do obsady powrócą Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt i Stanley Tucci. W filmie pojawi się również Kenneth Branagh, który wcieli się w męża Mirandy Priestly, nieugiętej redaktor naczelnej magazynu Runway.

Dalsza część tekstu pod wideo

Informację o powrocie na plan potwierdziło studio 20th Century Studios, publikując na Instagramie zapowiedź z charakterystycznymi czerwonymi szpilkami.

Kontynuacja kultowego filmu z 2006 roku, opartego na powieści Lauren Weisberger, będzie osadzona w realiach upadku tradycyjnych magazynów modowych. Miranda Priestly (Streep) zmierzy się z nowym wyzwaniem, gdy jej była asystentka Emily Charlton (Blunt) stanie się kluczowym graczem w świecie luksusowych marek, kontrolującym cenne budżety reklamowe. Losy Andy Sachs (Hathaway) pozostają tajemnicą – na końcu pierwszego filmu rzuciła pracę w Runway, wybierając karierę dziennikarską.

Za kamerą ponownie stanął David Frankel, a scenariusz napisała Aline Brosh McKenna. Oboje są odpowiedzialni za sukces pierwszej części.

Premiera Diabeł ubiera się u Prady 2 została zaplanowana na 1 maja 2026 roku.

Źródło: variety.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper