Nowy Jurassic World wygląda GENIALNIE. Zwiastun Jurassic World Rebirth rozbudza oczekiwania

Filmy/seriale
2223V
Jurassic World Rebirth
AlbertWokulski | Wczoraj, 22:36

To może być kolejna blockbusterowa, kinowa bomba. Już w przyszłym miesiącu zadebiutuje „Jurassic World Rebirth” i najnowszy zwiastun wygląda naprawdę obiecująco.

4 lipca odbędzie się premiera „Jurassic World Rebirth”. Film zadebiutuje w Polsce jako „Jurassic World: Odrodzenie” – historia została umiejscowiona pięć lat po wydarzeniach z „Jurassic World: Dominion”.

Dalsza część tekstu pod wideo

W najnowszej opowieści zobaczymy ekspedycję, która wyrusza w odizolowane rejony równikowe, by pobrać DNA trzech gigantycznych prehistorycznych stworzeń. Opowieść przynajmniej na papierze nie zapowiada się na wielką rewolucję, jednak w tym wypadku warto zwrócić uwagę na obsadę. 

„Jurassic World Rebirth” to prawdziwa nowa generacja. W opowieści wystąpią zupełnie nowi aktorzy – Scarlett Johansson, Mahershala Ali, Jonathan Bailey oraz Rupert Friend przewodzą serii. W dodatku za produkcję w roli reżysera odpowiadał Gareth Edwards, który choć zachwycił część widzów za sprawą „Twórcy” czy też „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, to jednak twórca pierwszy raz rozwija uniwersum „Jurassic World”.

Czy „Jurassic World Rebirth” osiągnie sukces na miarę poprzednich odsłon? Liczy na to pewnie Universal Pictures, które wyłożyło na stworzenie historii aż 180 mln dolarów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper