Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2015 18:05
Burnout powróci? Criterion ma dla nas niesamowite wieści
1794V

Burnout powróci? Criterion ma dla nas niesamowite wieści

Panie i Panowie! Graczki i Gracze! Od dawna czekamy na zapowiedź nowej odsłony legendarnego Burnouta i twórcy w końcu przemówili... Zapowiadają „coś niesamowitego”! 

Seria Burnout od 2001 roku rozpalała fanów wyścigów na całym świecie. Zasiadaliśmy w wyjątkowe fury, jeździliśmy po świetnych lokacjach i z pardonem rozbijaliśmy samochody rywali. Ostatnia produkcja z tego uniwersum zadebiutowała w 2011 roku, ale gra nie zaprezentowała oczekiwanej jakości.

W późniejszym terminie studio zaczęło prace nad serią Need for Speed, jednak możliwe, że wkrótce otrzymamy zdecydowanie przyjemniejszą wiadomość.

Pete Lake z Criterion Games zapowiedział, że firma szykuje „coś niesamowitego” dla wszystkich graczy. Ekipa podobno od dłuższego czasu przygotowuje nowy projekt, który ma zostać wkrótce ogłoszony:

„Pracujemy nad kilkoma super-tajnymi rzeczami, ale aktualnie nie możemy o tym mówić. Jednak mamy dla Was coś niesamowitego, co zostanie ogłoszone niebawem.”

Studio już w ubiegłym roku potwierdziło prace nad nowymi wyścigami, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji. Wierni fani uniwersum Burnout od dawna marzą o powrocie studia do tej marki.

Może już na nadchodzącym gamescomie poznamy ten projekt?  

Źródło: http://www.videogamer.com/xbox360/burnout_5/news/is_burnout_coming_back_criterion_to_reveal_something_amazing_soon.html

Tagi: burnout criterion games pete lake zapowiedź