SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.07.2015 08:54
Fallout 3 niedługo kompatybilny z Xbox One - gra już oferowana z pre-orderami
1008V

Fallout 3 niedługo kompatybilny z Xbox One - gra już oferowana z pre-orderami

Microsoft wraz z Bethesdą przygotował znakomitą ofertę dla właścicieli Xboksów One w przypadku Fallout 4. Na sprzęcie giganta z Redmond odpalimy nie tylko na początku 2016 roku pecetowe mody, ale otrzymamy również gratisowo Fallout 3 - i to już całkiem niedługo.

Napływają do nas kolejne świetne informacje ze strony Bethesdy i Microsoftu. Firmy zapewniają, że osoby, które skuszą się na złożenie zamówienia przedpremierowego na Fallout 4 w wersji na XONE, otrzymają gratisowo kod na pobranie Fallout 3. "Kod zostanie dostarczony w formie komunikatu do waszego Xboksa w terminie 7-10 dni" - napisał jeden z deweloperów na oficjalnym blogu Bethesdy.

Kod na Fallout 3 można zrealizować na X360 lub poprzez stronę Xbox.com. Co ważne - Fallout 3 będzie kompatybilny z Xbox One. Na tę atrakcję musimy jednak jeszcze poczekać do czasu wydania odpowiedniego aktualizacji firmware'u przez Microsoft. Spodziewamy się, że nastąpi to w październiku-listopadzie.

W najlepszej sytuacji są właściciele Xbox 360, którzy - przy złożeniu pre-ordera na Fallout 4 - mogą zacząć grać w Fallout 3 już za kilkanaście dni.

Niestety Sony nie potwierdziło, że zaoferuje w przypadku PS4 podobną ofertę. Todd Howard zaznaczał, że chciałby, aby mody pecetowe pojawiły się też na PS4, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone w tym temacie. Deweloper w jednym z wywiadów powiedział, że ta funkcja zostanie wprowadzona, o ile Sony nie będzie rzucać Bethesdzie kłód pod nogi.

Źródło: http://www.bethblog.com/2015/07/01/s-p-e-c-i-a-l-perk-for-pre-ordering-fallout-4-on-xbox-one/

Tagi: Bethesda fallout 3 fallout 4 Microsoft