SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 30.06.2015 12:26
Nolan North tak po prostu zdradził, że trwają prace nad The Last Us 2!
2198V

Nolan North tak po prostu zdradził, że trwają prace nad The Last Us 2!

Tak, The Last of Us 2 powstaje. Nolan North nawet zdradził jakieś drobne szczegóły i jak gdyby nigdy nic zakończył swój panel dyskusyjny. Czyżby zapomniał, że ta produkcja nie zostałą jeszcze oficjalnie zapowiedziana przez Naughty Dog, czy była to przemyślana akcja?

Nolan North - znany aktor dubbingowy, który podkładał głos pod wielu największych, growych bohaterów, podczas panelu Q&A na konwencie MetroCon rzucił od siebie, że Naughty Dog pracuje właśnie nad The Last of Us 2. Dodał również, że jego postać - David - nie powróci do gry z wiadomych przyczyn. I to w sumie tyle. Wyciek sequela jednego z najgłośniejszych tytułów minionej generacji odbył się bez fanfar, trąb i hucznych wystąpień. Jeśli mam być szczery, to jestem tym odrobinkę zawiedziony.

Studio Naughty Dog nie odniosło się jeszcze do tej sprawy. Przypominamy, że plotki o drugiej odsłonie The Last of Us pojawiły się w sieci już jakiś czas temu, gdy w CV jednego z byłych grafików zespołu znaleziono wzmiankę o tym tytule.

No dobrze, to skoro już (prawie) na pewno wiemy, że The Last of Us 2 zmierza w naszym kierunku, to podzielcie się z nami swoimi oczekiwaniami. Nam się wydaje, że najlepiej byłoby, gdyby stworzoną oddzielną historię osadzoną w tym uniwersum, ale Joela i Ellie powinno się zostawić juz w spokoju, aby nie zepsuć gorzkiego, ale niezwykle dobrego zakończenia.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/06/30/the-last-of-us-2-gets-casually-confirmed-by-actor-nolan-north/

Tagi: naughty dog nolan north the last of us the last of us 2

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Last of Us
  • Platformy:  PS4   PS3 
  • Data premiery - Polska: 14.06.2013
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme