Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 26.06.2015 09:30
Deweloperzy Project CARS "nie lubią użytkowników Wii U"
1165V

Deweloperzy Project CARS "nie lubią użytkowników Wii U"

Jeżeli to był ironiczny żart, to bardzo nietrafiony i będzie się to ciągnąć za ekipą Slightly Mad Studios jeszcze przez długi czas. Poza tym takie zagrania są niezbyt odpowiednie, gdy staramy się wyciągnąć kasę od fanów na sequel.

Jakiś czas temu pisaliśmy o akcji crowdfundingowej, która ma pomóc wyprodukować drugą odsłonę Project CARS. Pomijając już astronomiczną sumę, o jaką proszą twórcy, gracze nadal pamiętają, że ekipa Slightly Mad Studios nie wywiązała się ze wszystkich swoich obietnic złożonych w trakcie pierwszego Kickstartera.

Chodzi tu oczywiście o wersję gry na Wii U. Na oficjalnym forum gry raz za razem pojawiają się narzekania na brak Project CARS na konsoli Nintendo. Ostatnio jeden z użytkowników zapostował bardzo długi i obszerny wpis, w którym bardzo grzecznie, ale dostanie, opisał swoje niezadowolenie związane z niewywiązaniem się z obietnicy. Ian Bell, szef studia, skwitował wypowiedź ripostą:

Tak, i jeśli potrzebujesz komuś to przekazać, to bardzo nie lubimy użytkowników Nintendo

Ciekawe ile czasu minie, zanim Bell zorientuje się, że właśnie traci tysiące crowdfundowanych dolarów i trzeba będzie wystosować przeprosiny...

Newsa podrzucił użytkownik KEYMUTHA.

Źródło: http://wiiudaily.com/2015/06/project-cars-dislikes-nintendo-users/

Tagi: crowdfunding ian bell project cars project cars 2 Slightly Mad Studios wii u