SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2015 17:30
Microsoft nie ma czasowej ekskluzywności na DLC do Call of Duty: Black Ops III?
522V

Microsoft nie ma czasowej ekskluzywności na DLC do Call of Duty: Black Ops III?

Microsoft od dłuższego czasu bratał się z Activision. Dzięki współpracy i pewnie walizkom zielonych banknotów wszystkie dodatki do serii Call of Duty wpadały wcześniej na konsolach amerykańskiej korporacji. Wiele na to wskazuje, że w przypadku Black Ops III nie będziemy świadkami tej elektronicznej miłości.

Wielka miłość Activision oraz Microsoftu zakończy się na Call of Duty: Advanced Warfare? W przypadku tej odsłony nadal posiadacze Xboksów One i Xboksów 360 otrzymują rozszerzenia w pierwszej kolejności.

Jednak Call of Duty: Black Ops III może zakończyć tę dobrą passę dla amerykańskiej korporacji. Na oficjalnej, brytyjskiej witrynie Xboksa One pojawiła się lista produkcji, które w niedalekiej przyszłości zadebiutują na tej konsoli. Obok pozycji znalazły się zielone pola z informacjami o „ekskluzywnościach” lub „pierwszeństwie w dodatkach”.

Jak widzicie powyżej – Call of Duty: Black Ops III nie otrzymało stosownej adnotacji.

Warto wiedzieć, że nie pierwszy raz pojawiają się informacje o zakończeniu bliskiej współpracy Microsoftu z Activision. Wcześniej podobne sygnały pojawiły się przed prezentacją – wszystkie materiały debiutowały początkowo na kanałach Sony. 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/06/04/call-of-duty-black-ops-3-may-end-xbox-exclusivity-deal/

Tagi: